WMF PREMIUM ONE Sada hrncov 5 ks

WMF | Sady riadu | Kód: 1788556040
Dostupnosť
Do 3 dní
439,00 €
365,83 € bez DPH
Záruka: 2 roky

🚚 Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 €

📦 Väčšinu produktov máme na sklade

💶 Medzi naše priority patria nízke cenyNemusíte sa už viac popáliť ani hľadať rukavice na hrnce! Rozsiahla kolekcia kuchynskej nádoby WMF Premium One je vybavená technológiou Cool+, ktorá zabezpečuje, že rukoväte sú stále chladné na dotyk. Táto patentovaná technológia je okamžite rozpoznateľná svojím jasne červeným bodom a znižuje prenos tepla z hrnca na rukoväť, čím sa varenie stáva bezpečnejším a pohodlnejším. Táto prémiová kolekcia ponúka maximálny komfort vďaka niekoľkým dobre premysleným vlastnostiam: odolné nerezové poklice s rukoväťami Cool+ a ventilačnými otvormi, presné meranie vnútri hrncov, široké okraje pre jednoduché a bezkapkové nalejanie, a univerzálny základ pre optimálne rozloženie tepla a udržanie teploty. Hrnce Premium One sú kompatibilné so všetkými bežnými typmi sporákov, sú tiež vhodné do umývačky riadu pre ľahké čistenie a dokonalú hygienu.

Obsah:

3 x hrniec s pokrievkou 16,5 cm (2,0 l), 20 cm (3,3 l), 24 cm (5,6 l),

1 x dusiaci hrniec s pokrievkou 20 cm (2,5 l),

1 x hrniec na omáčku bez pokrievky 16,5 cm (1,5 l), číslo položky: 1788556040

Materiál: Cromargan nerezová oceľ 18/10, leštená, neopustená povlakom, odolná voči kyselinám, odolná voči teplu a vhodná do rúry až do teploty 200 °C.

Indukčné hrnce s mierkou možno používať na všetkých bežných typoch sporákov: indukčných, plynových sporákov, elektrických sporákov, sklokeramických sporákov.

Vďaka technológii Cool+ sa rukoväte počas varenia nezohrievajú. Hrnce sú zložiteľné pre úsporné uskladnenie. Ventilačný otvor v pokrievke zabráni tvorbe podtlaku.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.