WMF Sada hrncov COMPACT CUISINE 5 ks

WMF | Sady riadu | Kód: WM790556380
Dostupnosť
Do 3 dní
356,00 €
296,67 € bez DPH
Záruka: 2 roky

🚚 Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 €

📦 Väčšinu produktov máme na sklade

💶 Medzi naše priority patria nízke cenyPredstavujeme vám kuchynskú sadu hrncov Compact Cuisine od renomovanej značky WMF – inteligentné a plne využité miesto vo vašej kuchyni! Interné porovnávacie testy s inými sadami hrncov, misami a parnými vložkami od WMF odhalili, že naskládané hrnce Compact Cuisine (vrátane panvíc a pokrievok) so zhodnými priemermi potrebujú až o 30 percent menej miesta v kuchynskej skrini v porovnaní s konkurenčnými výrobkami.

S praktickým vnútorným mierkovačom pre presné odmeranie tekutín a širokým okrajom, ktorý zabráni odkvapkávaniu pri nalejovaní, je naše kuchynské nádobie skvelým spoločníkom pre každú kuchársku výzvu. Prineste do svojej kuchyne šikovnosť, eleganciu a účinnosť s kuchynskou sadou Compact Cuisine od WMF. Vaše kulinárske schopnosti si zaslúžia to najlepšie!

Obsah:

  • 3 x Kastrol s poklicou 16,5 cm (Objem: 2,0 l)
  • 1 x Kastrol s poklicou 20 cm (Objem: 3,3 l)
  • 1 x Kastrol s poklicou 24 cm (Objem: 5,6 l)
  • 1 x Hrnec na dusenie s poklicou 20 cm (Objem: 2,5 l)
  • 1 x Kastrol bez poklice 16,5 cm (Objem: 1,5 l) Číslo položky: 0790556380

Materiál: Cromargan nerezová oceľ 18/10, leštená, neoprená, odolná voči korózii, vhodná do umývačky riadu, odolná voči teplotám a pečeniu v rúre až do 250°C (s poklicou 180°C). Sklo

Nádoby s mierkou možno používať na všetkých štandardných typoch varných dosiek: indukčné, plynová varná doska, elektrická varná doska, sklenená keramická varná doska. Poklice bez otvoru pre paru vám umožnia sledovať varenie.

Nýtované duté rukoväte sa počas varenia nezahrievajú. Konštrukcia dna (TransTherm) zabezpečuje dlhú udržiavanú teplotu. Nádoby možno ľahko skladať na úsporu miesta.

Výhoda kuchynskej sady: S 5-dielnou sadou Compact Cuisine získate výhodnú cenu v sadzbe v porovnaní s celkovou cenou jednotlivých častí, podľa informácií od výrobcu.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.