Sada riadu Zwilling Joy - 5 ks

Zwilling | Black Friday | Kód: 140-157
Akcia -38%
Dostupnosť
Nedostupné
209,00 € 334,68 €
174,17 € bez DPH

Zažite dokonalý vstup do sveta varenia pomocou päťdielneho riadu ZWILLING Joy. Jeho moderný a nadčasový dizajn sa zmestí do vašej kuchyne a zvádza vás k vyskúšaniu obľúbených receptov. Sledujte svoje jedlo cez pevne zatvorené sklenené veko, ktoré vám umožňuje variť energeticky úsporným spôsobom.

Sada riadu pozostáva z hrnca bez veka, malej a veľkej univerzálnej panvice na varenie, ako aj z hrnca na varenie. Miska má objem 1,5 litra a je zvlášť vhodná na výrobu omáčok. Podľa toho, koľko zeleniny, zemiakov alebo cestovín chcete variť, môžete si vybrať medzi 2 litrom alebo 4 litrom hrnca. V tomto hrnci môžete dusiť, pečiť a naparovať mäso a zeleninu.

Sada riadu je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa ľahko ošetruje, a môže sa použiť na všetky typy sporákov. Sendvičová základňa SIGMA Classic s hliníkovým jadrom zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a akumuláciu tepla. Pomocou štvordielneho riadu z radu ZWILLING Joy môžete rozmaznávať svojich hostí rôznymi lahodnými pokrmami.

Vysoko kvalitný povrch z nehrdzavejúcej ocele 18/10, hygienický a neutrálny v chuti
Sendvičová základňa SIGMA Classic
Veľmi dobrá retencia a distribúcia tepla
Integrovaná meracia stupnica
Vhodný na použitie na indukčných varných doskách

Súčasti v dodávke: Vysoký kastrol s vekom 16 cm približne 2,0 litra ,Vysoký kastrol s vekom 20 cm cca 4,0 litrov, Vysoký kastrol s vekom 24 cm približne 6,0 l, Kastról s vekom 20 cm, približne 3,0 litra a nádoba na omáčku bez veka, 1,5 l

Výrobce Zwilling

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.